משך הטיול:
האיסוף יחל מהשעה 09:00 בבוקר ונחזור סביב השעה 18:00

 

מקום האיסוף:

נאסוף אתכם מבית הארחה שלכם או מכל נקודה אחרת שתרצו בעיר, כנ"ל לגבי ההחזרה.

עלות הטיול:
70 אירו לאדם, התשלום במזומן או באשראי ביום הטיול.


מספר משתתפים:

בכל רכב 8 מקומות ישיבה, מינימום משתתפים 4 אנשים אלא אם סוכם אחרת. זוגות ויחידים יכולים להיצטרף לטיול קיים או לפתוח טיול חדש ונשתדל לצרף מטיילים נוספים.


טיול פרטי:
יש אפשרות לטיול פרטי (מחיר שונה).

החזרה לשדה בסוף הטיול:
ניתן לקחת את המזוודות לטיול ובסוף הטיול נוריד אתכם בשדה התעופה ללא תוספת תשלום.

איך נרשמים לטיול?
לחצו על המספר המצורף ותוכלו לשלוח לנו הודעת וואטסאפ ולתאם תאריך מתאים לטיול.
0031681286421

טיול מודרך בעברית לכפר הדייגים וולנדם, זאנסה סכאנס וקניות באאוטלט המותגים בטאביה סטאד

טיול יומי שמשלב כפרים ונופים יחד עם קניות באאוטלט המותגים המפורסם. נתחיל את הטיול בעיירה זאנסה סכאנס שם נסתובב בין תחנות הרוח היפות , נכנס לביתן קבקבי העץ שם אפשר לראות הדגמה של הכנת הקבקבים, נבקר בביתן הקקאו והשוקולד ונוכל לטעום מגבינות גאודה הולנדיות בשלל טעמים בביתן הגבינות של הנרי וויליג. נסתובב בכפר היפה שם תוכלו לצלם תמונות בנופים המשגעים של המקום.

היעד הבא של הטיול הוא כפר הדייגים והתיירים וולנדם שם נטייל במדרחוב לאורך הנמל לצד סירות הדייג מעץ ויאכטות  התיירים, מסעדות הדגים וחנויות המזכרות הרבות. (במקום למי שצריך גם מרכז קניות קטן עם חנויות צעצועים למי שצריך). לכל אוהבי הדגים תוכלו שם לאכול במסעדות הדגים ובדוכני הרחוב את ההרינג המפורסם והקיבלינג (דג בקאלה) הטעים,  וכמובן חנויות הקינוחים שאסור לפספס. טיול קצר ברחובות הקטנים עם הבתים הקטנים של העיירה מתחת למדרחוב הוא חובה (נקרא המבוך).

מכאן נצפין בדרך יפה ונחצה את ימת האייסלמייר לעיר שנקראת לייליסטאד ונגיע לאאוטלט המותגים בטאביה סטאד שנחשב לאחד מהיפים בעולם (יש הטוענים השביעי ביופיו בעולם). באאוטלט תמצאו מעל 100 חנויות וכ- 300 מותגים כגון מייקל קורס, אדידס, נייק, הוגו בוס, רלף לורן וכדומה.
באאוטלט ישנן גם מספר מסעדות ובתי קפה.
המדריך יארגן לכם כשתגיעו כרטיס VIP הכולל 10% הנחה על קנייה בחנויות ו 15% ברוב בתי בקפה והמסעדות.

Volendam port.jpeg