משך הטיול:
האיסוף יחל מהשעה 09:00 בבוקר ונחזור סביב השעה 18:00

 

מקום האיסוף:

נאסוף אתכם מבית הארחה שלכם או מכל נקודה אחרת שתרצו בעיר, כנ"ל לגבי ההחזרה.

עלות הטיול:
70 אירו לאדם, התשלום במזומן או באשראי ביום הטיול.


מספר המשתתפים:

כל רכב מכיל 8 מקומות ישיבה, מינימום משתתפים 4 איש אלא אם סוכם אחרת.

אפשרות לטיול פרטי:
יש אפשרות לטיול פרטי (המחיר הוא שונה).

החזרה לשדה בסוף הטיול
:
ניתן לקחת את המזוודות לטיול ובסוף הטיול נוריד אתכם בשדה התעופה ללא תוספת תשלום.

איך נרשמים לטיול?

לחצו על המספר המצורף ותוכלו לשלוח לנו הודעת וואטצאפ ולתאם תאריך מתאים לטיול.

0031681286421

כפר הדייגים וולנדם - זאנסה סכאנס - אאוטלט בטביה 

טיול יומי שמשלב כפרים ונופים יחד עם קניות באאוטלט המותגים המפורסם.  נתחיל את הטיול בעיירה * זאנסה סכאנס * שם נסתובב בין תחנות הרוח היפות , נכנס לביתן קבקבי העץ שם אפשר לראות הדגמה של הכנת הקבקבים, נבקר בביתן הקקאו והשוקולד ונוכל לטעום מגבינות גאודה הולנדיות בשלל טעמים בביתן הגבינות של הנרי וויליג. נסתובב בכפר היפה שם תוכלו לצלם תמונות בנופים המשגעים של המקום.

היעד הבא של הטיול הוא כפר הדייגים והתיירים * וולנדם * שם נטייל במדרחוב לאורך הנמל לצד סירות הדייג מעץ ויאכטות  התיירים, מסעדות הדגים וחנויות המזכרות הרבות.
(במקום למי שצריך גם מרכז קניות קטן עם חנויות צעצועים למי שצריך). לכל אוהבי הדגים תוכלו שם לאכול במסעדות הדגים ובדוכני הרחוב את ההרינג המפורסם והקיבלינג (דג בקאלה) הטעים,  וכמובן חנויות הקינוחים שאסור לפספס. טיול קצר ברחובות הקטנים עם הבתים הקטנים של העיירה מתחת למדרחוב הוא חובה (נקרא המבוך).

מכאן נצפין לעיירת האאוטלט * בטאביה סטאד * שנחשבת לאאוטלט המותגים מהיפים בעולם (יש הטוענים השביעי ביופיו בעולם). במקום תמצאו מעל 150 חנויות מותגים כגון מייקל קורס, אדידס, נייק, הוגו בוס, רלף לורן ועוד עוד.. במקום גם מספר מסעדות לארוחת צהריים, (נארגן לכם שם כרטיס VIP הכולל 10% הנחה על קנייה בחנויות ו 15% ברוב בתי בקפה והמסעדות).

© 2020 by Talia Consultancy Leisure & ICT

  • Instagram
  • Wix Facebook page
  • Twitter Classic