משך הטיול:
האיסוף יחל מהשעה 10:30 בבוקר ונחזור סביב השעה 16:30

 

מקום האיסוף:

נאסוף אתכם מבית הארחה שלכם או מכל נקודה אחרת שתרצו בעיר, כנ"ל לגבי ההחזרה.

עלות הטיול:
50 אירו לאדם, התשלום במזומן או באשראי ביום הטיול.

שימו לב! לא כולל כניסה לטירה ולגנים, מחיר כניסה לגנים 6 אירו לאדם וכרטיס לטירה ולגנים 17 אירו לאדם. למי שיש כרטיס מוזיאונים הכניסה חינם.


מספר משתתפים:

בכל רכב 8 מקומות ישיבה, מינימום משתתפים 4 אנשים אלא אם סוכם אחרת. זוגות ויחידים יכולים להיצטרף לטיול קיים או לפתוח טיול חדש ונשתדל לצרף מטיילים נוספים.
טיול פרטי:
יש אפשרות לטיול פרטי (מחיר שונה).

החזרה לשדה בסוף הטיול:
ניתן לקחת את המזוודות לטיול ובסוף הטיול נוריד אתכם בשדה התעופה ללא תוספת תשלום.

איך נרשמים לטיול?
לחצו על המספר המצורף ותוכלו לשלוח לנו הודעת וואטצאפ ולתאם תאריך מתאים לטיול.
0031681286421

טיול מודרך בעברית לטירה הקסומה טירת דה האר, חוות גבינות וכפר הדייגים וולנדם

בטיול זה ניסע לראות את טירת דה האר הטירה הכי גדולה והכי מפוארת בהולנד שניבנתה ב 1391 אבל מאז עברה תהפוכות רבות, תוכלו להסתובב בגני הטירה העצומים והיפים ולבקר ולהתרשם מהטירה עצמה שהיתה שייכת לשושלת משפחת ואן זיילן החל מ 1482. 
בשנת 1860 הברון התחתן עם בתו של הברון דה רוטשילד הלנה שהשקיעה את רב כספה בשיפוץ המקום והפכתו ל-"טירה מהאגדות". בשל יהדותה של הלנה, על פי היהדות, המשך השושלת יהודית.

בטירה ניתן לראות איך הלנה דאגה להכניס מוטיבים יהודים (מגני דויד) בעיצוב התקרה והרצפה של חלק מהחדרים.

מטירת דה האר נמשיך לחוות הגבינות של הנרי וויליג בה נקבל הסבר על תהליך יצור הגבינות, נבקר ברפת מודרנית עם פרות ג'רזי ונוכל לטעום משלל סוגי גבינות הגאודה (בהולנדית חאודה) 
המיוצרות במקום. 
ניתן לרכוש גבינות ומוצרים נלווים במקום.

היעד הבא והאחרון של הטיול הוא כפר הדייגים והתיירים וולנדם שם נטייל במזח לאורך הנמל היפה לצד סירות הדייג מעץ ויאכטות  התיירים, מסעדות הדגים וחנויות המזכרות הרבות.
(במקום למי שצריך גם מרכז קניות קטן עם חנויות צעצועים למי שצריך).

 

בוולנדם, יוכלו אוהבי הדגים לאכול במסעדות הדגים ובדוכני הרחוב את ההרינג המפורסם והקיבלינג (נתחי דג בקאלה) הטעים,  וכמובן חנויות הקינוחים שאסור לפספס. טיול קצר ברחובות הקטנים עם הבתים הקטנים של העיירה מתחת למדרחוב הוא חובה (נקרא המבוך).

Millhouse