מי אני

שלום, שמי יוסי מועלם, אני מדריך טיולים באמסטרדם.

בסוף שירותי בצבא כחייל בגולני ועבודה של מספר חודשים כקצין בטחון במלון באילת החלטתי לצאת לטיול באירופה ולאחר טיול של מספר חודשים בסקנדינביה ובגרמניה הגעתי להולנד וכמו רבים אחרים התאהבתי בה ממבט ראשון. האנשים האדיבים, הנוף הירוק, הארכיטקטורה המיוחדת והאווירה הכללית התאימה לי כמו כפפה.
 

בתחילת דרכי בהולנד התגוררתי בעיר היפה דלפט שנמצאת בין האג ורוטרדם שם למדתי המון על המנטליות של המקומיים ויצא לי להתחבר עם המון חברה צעירים בשל היותה עיר סטודנטים מפורסמת בהולנד.

לאחר מספר שנים עברתי להתגורר בצפון הולנד במחוז פריזלנד בעיר דוקום ובזמן שגרתי שם למדתי מחשבים ולאחר שסיימתי את הלימודים עברתי לגור גם בערים הבאות: ליילסטאד, אלמרה, אמסטרדם והיום בעיר הופדורפ הצמודה לשדה התעופה סכיפהול.  עבדתי במשך 12 שנה בחברת מחשבים כטכנאי מחשבים שנשלח לתקן בעיות מיחשוב בהמון חברות בכל רחבי הולנד ובשנת 2013 אני ועוד 2 שותפים ישראלים פתחנו  את אתר התיירות סבבה אמסטרדם.

אתר סבבה אמסטרדם מרכז בתוכו אינפורמציה בשפות שונות על אמסטרדם ובעיקר בשפה העברית .משם נולד הרעיון שלי להוציא טיולים בעקבות ביקוש גדול מקליינטים רבים שביקרו דרכנו באמסטרדם.

מאז מקצועי החדש הוא תחביבי! אני מדריך טיולים לקבוצות ישראליות בעיקר, טיולי משפחות וסיורים לחברות. הטיולים שאני מעביר הם באווירה ישראלית חמה, תקבלו מידע על המקומות שנבקר בהם ,מידע כללי על הולנד וכמובן טיפים לחופשתכם באמסטרדם.

בטיולים גיליתי גם שיש לי הובי חדש : צילום . כמעט בכל טיול אני מצלם את המטיילים ובסוף היום שולח לכולם תמונות יפות ואם יש לי כוח אשלח גם קליפ מדליק מהיום המרתק שעברנו יחד.

© 2020 by Talia Consultancy Leisure & ICT VOF

  • הודעת וואטצאפ
  • Instagram
  • Wix Facebook page
  • Twitter Classic