משך הטיול:
האיסוף יחל מהשעה 09:00 בבוקר ונחזור סביב השעה 18:00

 

מקום האיסוף:

נאסוף אתכם מבית הארחה שלכם או מכל נקודה אחרת שתרצו בעיר, כנ"ל לגבי ההחזרה.

עלות הטיול:
70 אירו לאדם, התשלום במזומן או באשראי ביום הטיול.
לא כולל את עלות השייט (כי לא תמיד כולם מעוניינים בשייט), עלות השייט בחיטהורן הוא דיי זול, 15 אירו לסירה רגילה לשעה או 35 אירו לסירה משודרגת. (המחיר הוא לכל המשתתפים יחד בסירה ולא לאדם).


מספר משתתפים:

בכל רכב 8 מקומות ישיבה, מינימום משתתפים 4 אנשים אלא אם סוכם אחרת. זוגות ויחידים יכולים להיצטרף לטיול קיים או לפתוח טיול חדש ונשתדל לצרף מטיילים נוספים.

טיול פרטי:
יש אפשרות לטיול פרטי (מחיר שונה).

החזרה לשדה בסוף הטיול:
ניתן לקחת את המזוודות לטיול ובסוף הטיול נוריד אתכם בשדה התעופה ללא תוספת תשלום.

איך נרשמים לטיול?
לחצו על המספר המצורף ותוכלו לשלוח לנו הודעת וואטסאפ ולתאם תאריך מתאים לטיול.
0031681286421

טיול מודרך בעברית לעיירה חיטהורן, אאוטלט המותגים ולזאנסה סכאנס

טיול של יום שלם הכולל את הכפר זאנסה סכאנס שהוא אחד האטרקציות הגדולות בהולנד בחבל ארץ שנקרא “ארץ המים” (Waterland), בעיירה נסתובב בין תחנות הרוח היפות , נכנס לביתן קבקבי העץ שם אפשר לראות הדגמה של הכנת הקבקבים ולא נפספס את חנות הגבינות שם תוכלו לטעום ומי שרוצה גם לקנות מגבינות הגאודה הרבות והטעימות.
 

מכאן נצפין בדרך יפה ונחצה את ימת האייסלמייר לעיר שנקראת לייליסטאד ונגיע לאאוטלט המותגים בטאביה סטאד שנחשב לאחד מהיפים בעולם (יש הטוענים השביעי ביופיו בעולם). באאוטלט תמצאו מעל 100 חנויות וכ- 300 מותגים כגון מייקל קורס, אדידס, נייק, הוגו בוס, רלף לורן וכדומה. באאוטלט ישנן גם מספר מסעדות ובתי קפה. המדריך יארגן לכם כשתגיעו כרטיס VIP הכולל 10% הנחה על קנייה בחנויות ו 15% ברוב בתי בקפה והמסעדות.
 

לאחר עצירה של כשעה וחצי שעתיים נמשיך בדרכנו לעיירה חיטהורן (המוכרת כ “הונציה של הולנד”) שם תוכלו להנות מהליכה רגלית לאורך תעלות העיירה או משייט בעיירה היפיפייה, במקום גם מספר בתי קפה ומסעדות טובות.

Zaanse Schans Tour.jpeg