טיול לחיטהורן - אאוטלט בטאביה סטאד - זאנסה סכאנס

משך הטיול:
האיסוף יחל מהשעה 09:00 בבוקר ונחזור סביב השעה 18:00

 

מקום האיסוף:

נאסוף אתכם מבית הארחה שלכם או מכל נקודה אחרת שתרצו בעיר, כנ"ל לגבי ההחזרה.

עלות הטיול:
70 אירו לאדם, התשלום במזומן או באשראי ביום הטיול.
לא כולל את עלות השייט (כי לא תמיד כולם מעוניינים בשייט), עלות השייט בחיטהורן הוא דיי זול, 15 אירו לסירה רגילה לשעה או 35 אירו לסירה משודרגת. (המחיר הוא לכל המשתתפים יחד בסירה ולא לאדם).


מספר המשתתפים:

כל רכב מכיל 8 מקומות ישיבה, מינימום משתתפים 4 איש אלא אם סוכם אחרת. זוגות ויחידים יכולים להיצטרף לטיול קיים או לפתוח טיול חדש ונצרף עוד מטיילים.

אפשרות לטיול פרטי:
יש אפשרות לטיול פרטי (המחיר הוא שונה).

החזרה לשדה בסוף הטיול:

ניתן לקחת את המזוודות לטיול ובסוף הטיול נוריד אתכם בשדה התעופה ללא תוספת תשלום.

איך נרשמים לטיול?

לחצו על המספר המצורף ותוכלו לשלוח לנו הודעת וואטצאפ ולתאם תאריך מתאים לטיול.

0031681286421

טיול של יום שלם הכולל את הכפר זאנסה סכאנס שהוא אחד האטרקציות הגדולות בהולנד בחבל ארץ שנקרא “ארץ המים” (Waterland), בעיירה נסתובב בין תחנות הרוח היפות , נכנס לביתן קבקבי העץ שם אפשר לראות הדגמה של הכנת הקבקבים ולא נפספס את חנות הגבינות שם תוכלו לטעום ומי שרוצה גם לקנות מגבינות הגאודה הרבות והטעימות.


מכאן נצפין לעיירת האאוטלט בטאביה סטאד שנחשבת לאאוטלט המותגים מהיפים בעולם (יש הטוענים השביעי ביופיו בעולם). במקום תמצאו מעל 150 חנויות מותגים כגון אדידס ,נייקי, דיזל, מייקל קורס, הוגו בוס, רלף לורן ועוד עוד.. במקום גם מספר מסעדות לארוחת צהריים, (נארגן לכם שם כרטיס VIP הכולל 10% הנחה על קנייה בחנויות ו 15% הנחה ברוב בתי בקפה והמסעדות).
 

לאחר עצירה של כשעה וחצי נמשיך בדרכנו לעיירה חיטהורן (המוכרת כ “הונציה של הולנד”) שם תוכלו להנות מהליכה רגלית לאורך תעלות העיירה או משייט בעיירה היפיפייה, במקום גם מספר בתי קפה ומסעדות טובות.

© 2020 by Talia Consultancy Leisure & ICT VOF

  • הודעת וואטצאפ
  • Instagram
  • Wix Facebook page
  • Twitter Classic