חופשה בטוחה באמסטרדם בתקופת הקורונה - העיר כרגע סגורה לתיירים

עודכן ב: פבר 23

וירוס הקורונה הולך להשפיע בצורה כזאת או אחרת על החופשה שלכם באמסטרדם. כרגע , ישנם מספר חוקים לתיירים שמבקרים באמסטרדם. (נעדכן במידת הצורך את החוקים). חשוב לדעת שכרגע ישראלים ללא דרכון הולנדי לא יכולים לכנס למדינה דרך סכיפהול ולמי שיש דרכון אירופאי חייב בבדיקת קורונה 72 שעות לפני הטיסה פלוס בדיקה נוספת 4 שעות לפני הטיסה.


הנסיעה לאמסטרדם

תיירים ממדינות שהמצב הבריאותי דומה או טוב יותר מהמצב הבריאותי בהולנד הינם יכולים לבקר באמסטרדם למרות שהעדיפות כרגע שלא יגיעו. מידע בנוגע לטיסות לאמסטרדם כדאי לבדוק באתר של שדה התעופה סכיפהול: schiphol.nl. יחד עם זאת תמיד מומלץ לבדוק את אתר חברת התעופה שדרכם אתם טסים לגבי חוקי הטיסה שלהם. בכדי למנוע לחץ על התחבורה הציבורית, הוגברה כמות התחבורה הציבורית בין שדה התעופה לעיר וכמובן תמיד אפשר לבדוק דרכנו העברות מהשדה לעיר ולהפך. חשוב מאוד! תושבים שאינם מחזיקים בדרכון אירופאי מחויבים בהוכחה רשמית של בדיקת קורונה שלילית שבוצעה 72 שעות לפני ההגעה ובדיקה נוספת 4 שעות לפני הטיסה.

עוצר לילי עד ה 15 במרץ קיים בכל רחבי הולנד עוצר לילי, החל מהשעה 21:00 ועד 04:30 אסור להימצא מחוץ לבית אלה במקרים דחופים ובהוצאת הכלב לטיול.

בתי מלון והארחה תיירים זרים חייבים להזמין את מקום הלינה מראש לפני הנסיעה להולנד. אתם יכולים לקבל סירוב כניסה למדינה אם אין לכם הוכחה להזמנה של בית מלון, אכסניה, פארק נופש, קמפינג או כל סוג אחר של בית הארחה. לבתי המלון מותר להגיש אוכל לאורחי המלון בלבד. כולם חייבים לשמור מרחק של 1,5 מטר אחד מהשנייה למעט אם כולם בני אותה המשפחה.

תחבורה ציבורית

כל אדם מעל גיל 13 מחויב בשימוש במסכת פנים בתוך התחבורה הציבורית. חובת לבישת המסכה היא לרכבות, חשמליות, מטרו, אוטובוסים והמעבורות. הקנס על אי לבישת מסכה הוא 95 אירו. מרכז המידע לתיירים בתחנה המרכזית באמסטרדם פתוח למבקרים. עדכונים חדשים 23-02-21: - פתיחת השכלה תיכונית וחלק מ- MBO

- פתיחה מחדש של מקצועות מגע כמו מספרות, מכוני יופי

- קניות בתיאום מראש

- הרחבת הספורט לצעירים ולמבוגרים צעירים הגבלות ישנות

- חנויות לא חיוניות, מסעדות, בארים, קופישופס ובתי קפה יסגרו, משלוחים ואיסוף מותר. - ליגות הספורט החובבנים יפסקו, ליגת המקצוענים תמשך ללא קהל. - מותר לבקר חברים ומשפחה בביתם עד מבקר אחד ביום (ילדים מתחת לגיל 13 לא נספרים). - חברות שחזרו לעבוד במשרד צריכים לחזור לעבוד מרחוק. - חדרי כושר, סאונות, בתי הקולנוע, תאטרונים, מעודני סקס, בריכות שחיה ומוזיאונים יסגרו. - כל אדם מעל גיל 13 מחויב בעטיית מסכת פנים בכל מבנה ציבורי הקנס על אי לבישת מסכה הוא 95 אירו.

- עוצר לילי בכל אמסטרדם לפחות עד ה- 15 במרץ החל מהשעה 21:00 ועד 04:30 אסור להימצא מחוץ לבית.

חוקים בסיסיים

בזמן חופשתכם באמסטרדם אתם מחויבים לבצע את החוקים החדשים למניעת התפשטות COVID-19. חוקים אלו חלים גם על התיירים וגם על המקומיים.

- שמרו תמיד על מרחק של מטר וחצי אחד מהשני.

- שטפו את הידיים בסבון בתדירות גבוהה.

- אל תלחצו ידיים עם אחרים.

- הימנעו ממקומות צפופים או עזבו את המקום אם לפתע לא ניתן לשמור יותר מרחק של מטר וחצי אחד מהשנייה.

- הימנעו ממקומות צפופים או עזבו את המקום אם לפתע לא ניתן לשמור יותר מרחק של מטר וחצי אחד מהשנייה.

- לעטות מסכות במקומות סגורים.

אם יש לך חשש שנדבקת בווירוס הקורונה, השאר סגור במקום הלינה שהזמנת וארגן לעצמך בדיקת קורונה. התקשר למספר 0800-1202 לתאם את הבדיקה. החולה ובני לווייתו צריכים להיכנס לבידוד של שבועיים.

חופשה נעימה שמרו על עצמכם ואת הסובבים אתכם והישארו בריאים!

צרו קשר

0031-681286421

שלח אימייל

שעות פתיחה

כל ימות השבוע מ 09:00 - 18:00

השירותים שלנו

  • הודעת וואטצאפ
  • Instagram
  • Wix Facebook page
  • Twitter Classic
  • Spotify

 - הסעות מהשדה בסכיפהול

- טיולים מודרכים בעברית בהולנד

- הסעות לאטרקציות ברחבי הולנד

- כרטיסים ללא תור למוזיאונים ואטרקציות

- מקומות לינה באמסטרדם

- מקומות לינה בהולנד
- השכרת רכב בהולנד

© 2021 by Talia Consultancy Leisure & ICT VOF