חופשה בטוחה באמסטרדם בתקופת הקורונה

עודכן ב: לפני יום

וירוס הקורונה הולך להשפיע בצורה כזאת או אחרת על החופשה שלכם באמסטרדם. כרגע , ישנם מספר חוקים לתיירים שמבקרים באמסטרדם. (נעדכן במידת הצורך את החוקים). חשוב לדעת שכרגע ישראלים ללא דרכון הולנדי לא יכולים לכנס למדינה דרך סכיפהול.


הנסיעה לאמסטרדם

תיירים ממדינות שהמצב הבריאותי דומה או טוב יותר מהמצב הבריאותי בהולנד הינם מוזמנים לבקר באמסטרדם. מידע בנוגע לטיסות לאמסטרדם כדאי לבדוק באתר של שדה התעופה סכיפהול: schiphol.nl. יחד עם זאת תמיד מומלץ לבדוק את אתר חברת התעופה שדרכם אתם טסים לגבי חוקי הטיסה שלהם. בכדי למנוע לחץ על התחבורה הציבורית, הוגברה כמות התחבורה הציבורית בין שדה התעופה לעיר וכמובן תמיד אפשר לבדוק דרכנו העברות מהשדה לעיר ולהפך.

אין שום הגבלות על נסיעה ברחבי הולנד, אך מומלץ להימנע ממקומות צפופים, קחו זאת בחשבון בזמן שאתם מתכננים את חופשתכם.

בתי מלון והארחה תיירים זרים חייבים להזמין את מקום הלינה מראש לפני הנסיעה להולנד. אתם יכולים לקבל סירוב כניסה למדינה אם אין לכם הוכחה להזמנה של בית מלון, אכסניה, פארק נופש, קמפינג או כל סוג אחר של בית הארחה. לבתי המלון מותר להגיש אוכל לאורחי המלון בלבד. כולם חייבים לשמור מרחק של 1,5 מטר אחד מהשנייה למעט אם כולם בני אותה המשפחה.

תחבורה ציבורית

כל אדם מעל גיל 13 מחויב בשימוש במסכת פנים בתוך התחבורה הציבורית. חובת לבישת המסכה היא לרכבות, חשמליות, מטרו, אוטובוסים והמעבורות. הקנס על אי לבישת מסכה הוא 95 אירו. מרכז המידע לתיירים בתחנה המרכזית באמסטרדם פתוח למבקרים. עדכונים חדשים: החל מה - 01 בדצמבר: - כל אדם מעל גיל 13 מחויב בעטיית מסכת פנים בכל מבנה ציבורי כגון: חנויות, מוזיאונים ובתי תאטרון. הקנס על אי לבישת מסכה הוא 95 אירו.

החל מה- 14 באוקטובר: - מסעדות, בארים, קופישופס ובתי קפה יסגרו, משלוחים ואיסוף מותר. - ליגות הספורט החובבנים יפסקו לאלתר, ליגת המקצוענים תמשך ללא קהל. - מותר לבקר חברים ומשפחה בביתם עד 3 מבקרים ביום (ילדים מתחת לגיל 13 לא נספרים). - חברות שחזרו לעבוד במשרד צריכים לחזור לעבוד מרחוק.

- אירועים במקומות סגורים ופתוחים עד 30 איש.

- חניות פתוחות גג עד השעה 20:00 .

- אסור לצרוך או להחזיק בסמים ואלכוהול במרחב הציבורי בין השעות 20:00 ל 07:00 בבוקר.


חוקים בסיסיים

בזמן חופשתכם באמסטרדם אתם מחויבים לבצע את החוקים החדשים למניעת התפשטות COVID-19. חוקים אלו חלים גם על התיירים וגם על המקומיים.

- שמרו תמיד על מרחק של מטר וחצי אחד מהשני.

- שטפו את הידיים בסבון בתדירות גבוהה.

- אל תלחצו ידיים עם אחרים.

- הימנעו ממקומות צפופים או עזבו את המקום אם לפתע לא ניתן לשמור יותר מרחק של מטר וחצי אחד מהשנייה.

- הימנעו ממקומות צפופים או עזבו את המקום אם לפתע לא ניתן לשמור יותר מרחק של מטר וחצי אחד מהשנייה.

- לעטות מסכות במקומות סגורים.

אם יש לך חשש שנדבקת בווירוס הקורונה, השאר סגור במקום הלינה שהזמנת וארגן לעצמך בדיקת קורונה. התקשר למספר 0800-1202 לתאם את הבדיקה. החולה ובני לווייתו צריכים להיכנס לבידוד של שבועיים.

חופשה נעימה שמרו על עצמכם ואת הסובבים אתכם והישארו בריאים!

© 2020 by Talia Consultancy Leisure & ICT VOF

  • הודעת וואטצאפ
  • Instagram
  • Wix Facebook page
  • Twitter Classic